هزینه مشاوره و انجام پایان نامه حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پایان نامه حقوق خصوصی در کشور

نحوه قیمت گذاری و براورد هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

تعیین قیمت منصفانه و منطقی با ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست انجام پایان نامه

هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

قبل از اینکه وارد مبحث قیمت انجام پایان نامه حقوق خصوصی شویم ابتدا باید به طور کامل درباره این که چه عواملی ممکن است بر تعیین هزینه انجام پایان نامه تاثر بگذارد اطلاعاتی داشته باشیم.
در این صفحه سعی شده است تا عوامل تاثیرگذار بر هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی به طور کامل تشریح شده و تا حد امکان توضیحاتی در رابطه با چگونگی تهیه یک پایان نامه با کیفیت و علمی مطرح شود. واقعیت این است که هزینه هر موضوع پایان نامه ممکن است با موضوعی دیگر متفاوت است بنابراین نمی توان یک تعرفه یکسان برای انجام یک پایان نامه حقوق خصوصی تعیین کرد و هر پروژه ای، قیمت اختصاصی خود را دارد. اما مساله بسیار مهم این است که وقتی بایک موسسه معتبر و دلسوز کار میکنید قطعا مطمئن خواهید بود هزینه ای که پرداخت می کنید اولا کاملا منصفانه و منطقی است و ثانیا این مبلغ به هیچ وجه صرف ناکارآمدی سیستم نخواهد شد بلکه تمام و کمال صرف طرح پژوهشی شما می شود.

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی در این موسسه بصورت اقساطی است. در واقع بعد از آنکه پس از بررسیهای بعمل آمده؛ یک پروژه قیمت گذاری شد؛ دانشجوی محترم می تواند مبلغ مزبور را بصورت اقساطی و همزمان با پیشرفت مراحل مختلف پایان نامه اش بپردازید.
به این صورت که پس از حصول توافقات اولیه بین دانشجو و پژوهشگاه حقوق خصوصی؛ آغاز کار با واریز حدود 10 درصد از مبلغ کل توافق، رقم می خورد و تمام اقدامات لازم برای نگارش پایان نامه با تمام توان آغاز می شود و 90% الباقی مبلغ نیز طی 8 قسط به حساب موسسه واریز میگردد.
در پژوهشگاه حقوق خصوصی علاوه بر آنکه قیمت پایان نامه ها بسیار منصفانه و مناسب تعیین میگردد؛ شرایط پرداخت نیز به گونه ای طراحی شده است که از بوجود آمدن فشار اقتصادی به دانشجویان عزیز جلوگیری گردد.

ضمانت پرداخت وجه در پژوهشگاه حقوق خصوصی و حسن انجام کار محققین موسسه

تمام مبالغی که دانشجویان  بعنوان بخشی از هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی پرداخت می کنند به حساب موسسه است و نه محقق. موسسه نیز ضامن انجام صحیح و دقیق مراحل پایان نامه بوده و تا زمانی که یک کار حرفه ای و کامل به دانشجو تحویل داده نشود، با محقق مربوطه تسویه نهایی صورت نمیپذیرد
بنابراین هیچ نگرانی از باب ارائه یک کار کامل و همچنین مسئولیت پذیری پروژه توسط محقق وجود ندارد.
البته دانشجویانی که قبلا با پژوهشگاه حقوق خصوصی کار کرده اند؛ اذعان دارند که هیچگونه نگرانی از بابت پرداخت  وجه وجو د ندارد و این مسائل فقط دغدغه عزیزانی است که برای اولین بار قصد آغاز همکاری با این موسسه را دارند بنابراین اطمینان کافی داشته باشید که ما حافظ منافع تان هستیم و تا جلسه دفاع از شما پشتیبانی می کنیم

هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی شامل چه خدماتی است

هزینه ای که دانشجویان عزیز بابت انجام پایان نامه حقوق خصوصی پرداخت می کنند در حالت عادی شامل صفر تا صد مراحل پایان نامه خواهد بود که مشتمل بر انتخاب موضوع، تدوین و نوشتن پروپوزال حقوق خصوصی و حمایت از عزیزان تا مرحله تصویب پروپوزال،  نوشتن پلان پایان نامه و پشتیبانی تا تایید آن، نگارش فصلهای پایان نامه مطابق با بالاترین استانداردهای تعریف شده، انجام تمامی نظرات و اصلاحات استاد راهنما و پشتیبانی و بیان نکات آموزشی است.
دانشجویان عزیزی که بخشی از پایان نامه شان را شخصا انجام داده یا توسط موسسات دیگری به انجام رسانده اند؛ طبیعتا نیازی نیست هزینه کامل یک پایان نامه را پرداخت کنند. بعبارت دیگر؛ هر دانشجوی حقوق خصوصی می تواند در صورت تمایل فقط بخشی از پروژه را به محققین پژوهشگاه حقوق خصوصی محول نماید هرچند که این کار توسط کارشناسان توصیه نمی شود چرا که ممکن است کار نهایی یک دست و یکنواخت نشود.

معتبرترین موسسه نگارش پایان نامه حقوق خصوصی

پژوهشگاه حقوق خصوصی شامل تیم هایی مجرب و متشکل از افراد متخصص و دلسوزی هستند که دست به دست یکدیگر داده و خدماتی حرفه ای و در خور تحسین را در اختیار دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی قرار می دهند. محققین این مجموعه با تلاشی ستودنی وظیفه پژوهش، ترجمه، یادداشت برداری، تدوین و آموزش صفر تا صد پایان نامه را به به دوش کشیده و فایل نهایی را در عین برخورداری از کیفیتی بی نظیر در اختیار عزیزان دانشجو قرار می دهند.
به اعتقاد اغلب دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی، کیفیت خدمات پژوهشی این موسسه در حد بالاترین استانداردهای دانشگاه تهران است. این پژوهشگاه رتبه یک در ارائه خدمات تخصصی را در بین موسسات پژوهشی برخوردار است، که این خود مسئولیت ما را در قبال دانشجویان عزیز دو چندان می کند.

آیا در انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دچار مشکل هستید؟!

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

اگر در انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی دچار مشکل هستید و نظرات شما مورد تایید استاد راهنما قرار نمیگیرد، نگران نباشید… وقتی با پشتیبانی و پیشنهادات پژوهشگاه حقوق خصوصی؛ به استاد راهنما مراجعه کنید، تازه متوجه می شوید که کیفیت و تعهد یعنی چه…

چگونگی کاهش هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

ممکن است برخی از دانشجویان عزیز در پرداخت هزینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی مشکل داشته باشند. برای این دانشجویان راهکارهایی وجود دارد تا نسبت به تقلیل و کاهش هزینه ها اقدام نمایند. این اقدامات عمدتا شامل برعهده گرفتن بخشهای از پایان نامه است که به تخصص و مهارت کمتری نیاز دارد و دانشجویان عزیز می توانند با برعهده گرفتن این اقدامات نسبت به کاهش نسبی هزینه ها اقدام کنند. بنابراین می توانید با مشورت گرفتن از کارشناسان موسسه و تقسیم وظایف نسبت به کاهش هزینه های انجام پایان نامه خود اقدام نمایید.

هزینه نوشتن پروپوزال

هزینه نوشتن پروپوزال حقوق خصوصی نیز قیمت ثابت و تعریف شده ای ندارد. اساسا برای کارهای پژوهشی همانطور که قبلا توضیح داده شد؛ نمی توان یک قیمت ثابت بصورت تعرفه تعیین کرد و قیمت گذاری پروژه ها بهتر است که با گفتگو و تبادل نظر صورت پذیرد لیکن دانشجویان عزیز قادر خواهند بود هزینه انجام پروپوزال حقوق خصوصی را پس از حصول توافق در دو یا سه قسط بپردازند.
هزینه انجام پروپوزال حقوق خصوصی زمانی به تنهایی مطرح می شود که دانشجو فعلا فقط قصد برون سپاری پروپوزال را دارد و در مورد کل پایان نامه تصمیمی نگرفته است. در چنین حالتی با توجه به نوع کار و شرایط موجود یک قیمت کلی فقط برای پروپوزال تعیین می گردد و بخشهای دیگر پایان نامه مد نظر قرار نمیگیرد.

هزینه اصلاح پایان نامه های ناقص

برای دانشجویانی که کل پایان نامه شان در این مرکز به انجام رسیده است؛ همانطور که پیشتر هم ذکر شد هزینه ای بابت امور اصلاحات پایان نامه تا مرحله دفاع، دریافت نخواهد شد و این خدمات جزو خدمات حمایتی و رایگان موسسه است. اما دانشجویانی که فقط برای اصلاح پایان نامه به پژوهشگاه حقوق خصوصی مراجعه می کنند؛ می باسیستی مبلغی را بابت انجام اصلاحات آن بپردازند.
طبیعی است که هزینه انجام اصلاحات پایان نامه حقوق خصوصی به نوع و حجم اصلاحاتی که توسط استاد راهنما تعیین شده است بستگی دارد بنابراین پیش از صحبت در مورد هزینه؛ باید کار مورد بررسی قرار بگیرد. در این رابطه می توانید مقاله «اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی» را مطالعه کنید و یا با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

هزینه انجام رساله دکتری حقوق خصوصی

رساله دکتری حقوق خصوصی کامل ترین طرح پژوهشی است که یک دانشجو در طول تحصیل خود در مقاطع تحصیلات تکمیل موظف به انجام و ارائه آن است و طبیعتا نیاز به تحقیقاتی کاملا مبسوط  و جامع دارد بطوری که خروجی کار بتواند مرزهای دانش را توسعه دهد.
هزینه نهایی رساله دکتری حقوق خصوصی به عوامل بسیاری وابستگی دارد و براورد تعیین قیمت این پروژه ممکن است در هر پایان نامه با پایان نامه دیگر متفاوت باشد. گاهی اوقات براورد هزینه انجام رساله حقوق خصوصی مستلزم آنالیز چند ساعته و حتی چند روزه است. به بیان دیگر قیمت انجام رساله دکتری حقوق خصوصی به این شکل که هزینه ای از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر قبل از بررسی جوانب مختلف پروژه و بدون هیچ تحقیق و تفحصی برای پروژه یک هزینه مشخص شود ممکن است با خطا در قیمت گذاری مواجه شویم بنابراین توصیه می کنیم جهت آگاهی از نحوه براورد هزینه انجام رساله دکتری حقوق خصوصی همین حالا با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

نظرات کاربران

نظرات دانشجویان عزیز همواره یکی از ارکان موفقیت ما بوده است و این نظرات همچون گنجینه ای ارزشمند تلقی می گردد. از دانشجویان عزیزی که سابقه همکاری با این مرکز را دارند دعوت می شود نظرات خود را با ما و سایر دانشجویان عزیز به اشتراک بگذارند

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه