معرفی بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پایان نامه حقوق خصوصی در کشور

خدماتی تخصصی و منحصر به فرد ویژه دانشجویان رشته حقوق خصوصی

از انتخاب جدیدترین موضوعات پایان نامه تا جلسه دفاع در کنار شمائیم

پاسخ بسیاری از سوالات و دغدغه های شما عزیزان در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست موضوع پایان نامه

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

باعث افتخار و مباهات این مجموعه است که اغلب دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته حقوق خصوصی اعتقاد دارند «پژوهشگاه حقوق خصوصی» بهترین موسسه انجام پایان نامه در این رشته تخصی در کشور است. این افتخار حاصل سالها تلاش محققین و کادر مدیریت مجموعه در جهت ارتقاء فزاینده سطح کیفیت و سرعت عمل خدمات  بوده است و بسیار خرسندیم که امروز این پژوهشگاه انتخاب اول دانشجویان عزیز می باشد.

کیفیت پایان نامه حقوق خصوصی

خوشبختانه در سالهای اخیر پروژه هایی در قالب پایان نامه؛ رساله و حتی مقاله های دانشگاهی ارائه شده است که نشان دهنده ارتقاء سطح علمی دانشجویان این رشته می باشد. یکی از مولفه هایی که باعث می شود موسسه ی خدمات دانشجویی جزء بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی شناخته شود و برتری اش نسبت به موسسات دیگر نشان داده شود، مولفه ی با کیفیت بودن خدمات مجموعه می باشد، پژوهشگاه حقوق خصوصی با بهره گیری از پژوهشگران فرهیخته و زبده و همچنین استفاده کردن این پژوهشگران از منابع معتبر و غنی و با سطح بالای استاندارد علمی، کار کیفی پایان نامه را تا مرحله آخر که همان زمان دفاع هست پیش می برد و اینگونه رضایت کاربران و دانشجویان را جلب می نماید.

پشتیبانی تمام وقت و کامل از دانشجو

یکی از دغدغه های دانشجویانی که کار انجام پایان نامه خود را به موسسات و پژوهشگران می سپارند این است که در طی نگارش پایان نامه تا روز دفاع، چنانچه با مشکلی یا اصلاحی روبه رو شود، موسسه بتواند آنها را پشتیبانی کند ما به این دغدغه دانشجویان احترام می گذاریم و این موسسه به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی به کمک  تیم پشتیبانی مصمم، همراه صفر تا صد دانشجویان خواهد بود و در این زمینه از کوچکترین پشتیبانی ای دریغ نخواهد کرد و دانشجویان با طیب خاطر پایان نامه ی خود را پیش خواهند برد.

استفاده از محققین نخبه، مجرب و دلسوز

 از عواملی که می تواند رقابت بین موسسات انجام پایان نامه را به چالش بکشاند، استفاده از محققین نخبه و مجرب و دلسوز در انجام پایان نامه است که پژوهشگاه حقوق خصوصی با داشتن کادری مجرب و توانمند در حوزه های مختلف علمی توانسته است رضایت خاطر دانشجویان و کاربران را به خود جلب کند. محققان این مجموعه از سطح مهارت و دانش بالایی برخوردارند و می توانند دلسوزانه به دانشجویان در امر نگارش پایان نامه تا روز دفاع و ثبت مقاله و چاپ کتاب مشاوره دهند.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

نداشتن مشکل همانندجویی

یکی از شاخص های متمایز کردن بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی از نظر دانشجویان این رشته ، مبحث نداشتن مشکل همانندجویی پایان نامه می باشد و پژوهشگاه حقوق خصوصی با بررسی مقالات، پروپوزال ها و رساله های دانشجویان در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری و با استفاده از بهترین متد سنجش میزان مشابهت متون، و گرفتن استعلام از سامانه ایرانداک، سامانه همانند جو  tik.irandoc.ac.ir ، مطالب و مقالات را با مقالات انجام شده ی دانشجویان سالهای پیش بررسی کرده و با دقت و فراست، بازنویسی و یا کپی بودن مقالات را تشخیص می دهد.

چالشهای دانشجویان در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی

چالشهای دانشجویان در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی از جهات مختلفی قابل بررسی است که در این مطلب به اختصار به اهم آنها می پردازیم:

نگارش پایان نامه حقوق خصوصی یک فرایند دقیق و علمی است که دانشجو برای کسب موفقیت و به طبع آن فارغ التحصیلی، می بایست برنامه ریزی دقیقی داشته باشد. زمانی که از یک پایان نامه علمی و تخصصی بحث به میان می آید، هدفمان فقط فارغ التحصیلی نیست بلکه ارائه یک پژوهش علمی و کاربردی در حوزه تخصصی دانشجو می باشد تا اینگونه بتواند اثری ماندگار در جامعه علمی به جای بگذارد. بنابراین یکی از چالشهای دانشجویان در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی این است که این موسسه باید با در نظر گرفتن شرایط بحرانی دانشجو، یک برنامه ریزی دقیق برای انجام پایان نامه به او بدهد تا دانشجو با فکر آرام و البته پشتکار بالای خود و استفاده از مشاورین دلسوز، بتوانید پایان نامه ی خود را در موعد مقرر از موسسه تحویل بگیرد و متناسب با حوزه تخصصی خود، بهترین پروژه علمی را تدوین و ارائه کنند.

از دیگر چالشهایی که می تواند وجهه بهترین موسسه انجام پایان نامه را خدشه دار کند نداشتن مطالب به روز جامعه با نوآوری جدید و خلاقانه است. دانشجویان طرفدار موسساتی هستند که در انتخاب موضوع و تالیف مطالب پایان نامه از موضوعات و مطالب کلیشه ای اجتناب کرده و در دریای بیکران علم غوطه ور شده و مطالب بکر و آموزنده و البته همسو با استانداردهای علمی پژوهشی را صید می کنند تا پایان نامه ای منطبق بر اصول و قواعد علمی به دانشجویان تحویل دهند.

به طور کلی می توان این چالشها را اینگونه دسته بندی کرد:

  • انتخاب موضوع پایان نامه حقوق و خصوصی
  • تامین منابع
  • مطالعت جامع و کامل
  • بر طبق اصول پایان نامه نویسی
  • نگارش پایان نامه منطبق بر اصول پایان نامه و مقاله
  • تحلیل مطالب و نتیجه گیری از مفاهیم

با بیان این مطالب به این نتیجه می رسیم که تخصص علمی بالا ، قیمت مناسب خدمات و پشتیبانی مطلوب از مهمترین مولفه های انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق و خصوصی هستند.

چرا پژوهشگاه حقوق خصوصی بعنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی انتخاب شده است؟

پژوهشگاه حقوق خصوصی با حضور کارشناسانی با پتانسیل بالای علمی و تجارب بی شماری در زمینه ی نوشتن پروپوزال حقوق خصوصی و همچنین انجام پایان نامه های علمی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا همراه دانشجویان بوده است تا پایان نامه ای جامع و منطبق بر استانداردهای علمی و پژوهشی به دانشجویان ارائه دهد. از دیگر آیتمهایی که می توان پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی دانست این است که گاها پایان نامه ها بنا به صلاحدید اساتید راهنما و هیئت داوران نیاز به اصلاحات دارد، در این میان محققین پژوهشگاه حقوق خصوصی با سعه ی صدر و توانمندی در رفع ابهامات پایان نامه تمامی اصلاحات را انجام می دهد.
یکی از موارد دیگر که سبب شده پژوهشگاه حقوق خصوصی  بعنوان  بهترین موسسه مشاوره پایان نامه این رشته در سطح کشور شناخته شود این است که در مواقعی که دانشجویان در تنگنای زمان قرا می گیرند و فرصتی محدود برای ارائه پایان نامه ای با کیفیت عالی در اختیار دارند، در این لحظه پژوهشگاه حقوق خصوصی به صورت فورس ماژور،  تیمی از محققین و کارشناسان زبده را گردآوری می کند تا پایان نامه ای با مطالب بکر و تازه و با رویکرد علمی و پژوهشی برای دانشجو فراهم  نماید.

معرفی برخی از خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی:

پژوهشگاه حقوق خصوصی در بین موسسات دیگر پایان نامه نویسی از تخصص و اعتبار بالایی در حوزه حقوق خصوصی برخوردار است. این موسسه با کادری متشکل از محققین متخصص و با سابقه در حیطه تحقیق و پژوهش پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا ، خدماتی بی بدیل را به دانشجویان عزیز ارائه می نماید.

سوابق این پژوهشگاه در رابطه با انجام پایان نامه حقوق خصوصی

وقتی نگاه ها به سمت بهترین موسسه انجام پایان نامه حقو  خصوصی کشیده می شود، ابتدا باید  به این نکته اشاره کنیم که تا چه اندازه  یک موسسه توانسته جای خود را در بین کاربران خود باز کند و لقب بهترین را از آن خود کند؟ برای انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه و رساله حقوق، بعد از بررسی این موضوع نوبت به سابقه کار و تجربه، تخصص، نمونه کار ، نظرات دانشجویان، قیمت گذاری خدمات و پشتیبانی می رسد. پژوهشگاه حقوق خصوصی با سابقه ای درخشان مدتهای مدیدی است که در حیطه ی انجام پایان نامه حقوق خصوصی فعالیت داشته و از مشاوره ی کارشناسان و پژوهشگران خبره بهره برده است

نظرات کاربران درباره پژوهشگاه حقوق خصوصی

همانگونه که در بالا ذکر شد رضایتمندی کاربران از این موسسه، یکی از نقاط قوت مجموعه و باعث افتخار و دلگرمی بوده است. در ادامه به نظرات ثبت شده کاربران در سامانه نگاهی می اندازیم و از تمام عزیزانی که به نوعی از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند دعوت می نماییم با ثبت نظرات و انتقادات خود ما را در ارتقاء سطح کیفیت خدمات رهنمون باشند

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه