انجام پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی حقوق خصوصی در کشور

ارائه کلیه خدمات تخصصی مشاوره پایان نامه در رشته حقوق خصوصی

تحویل فوری پروپوزال کارشناسی ارشد با ضمانت تصویب فوری و تحسین استاد راهنما

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

درخواست پروپوزال ارشد حقوق خصوصی

انجام پروپوزال حقوق خصوصی

از نظر کارشناسان «پژوهشگاه حقوق خصوصی»، نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد یکی از مهمترین مراحل مقدماتی برای ورود به مباحث پایان نامه است درواقع انجام پروپوزال حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد اگرچه حجم زیادی را شامل نمی شود لیکن بدلیل اینکه در مراحل بعدی کل پایان نامه دانشجو بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ لذا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و استاد راهنما نیز حساسیت ویژه برای تایید آن از خود نشان می دهند. در پژوهشگاه حقوق خصوصی؛ وسواس زیادی برای نوشتن پروپوزال مقطع ارشد وجود دارد و نتیجه کار معمولا سخت گیرترین اساتید را راضی میکند.

اهمیت انجام پروپوزال حقوق خصوصی

 همانطور که پیشتر هم اشاره شد؛ اهمیت نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از این جهت است که اولا رسیدن به مرحله تصویب ، تا حدی دشوار است و از طرف دیگر پس از تصویب پروپوزال؛ دانشجو موظف است پایان نامه را دقیقا مطابق با همان پروپوزال مصوب پیش ببرد و غیر قابل تغییر است بنابراین باید به گونه ای عاری از خطا و نقائص باشد که دانشجو بعدها دچار مشکل نشود.
برای نگارش پروپوزال حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد باید به مسائل بسیار مهمی توجه داشت که استفاده از منابع جدید و به روز و اجتناب از کپی برداری، نوآوری و خلاقیت و همچنین توجیه علمی کار از اهم این مسائل هستند به همین دلیل همواره توصیه ما به دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی این است که اگر قادر به ارائه یک کار بی نقص نیستید یا فرصت این کار را ندارید، تعلل نکنید و از خدمات محققین دلسوز و مجرب بهره مند شوید.

مراحل انجام پروپوزال حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد

ساختار و چیدمان پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاههای مختلف کمی با هم متفاوت است ولی کلیات کار یکی است. قطعا نگارش پروپوزال زمانی آغاز می شود که موضوع آن قطعیت یافته و به تایید استاد راهنما رسیده باشد. برای انجام پروپوزال حقوق خصوصی بایستی فرم استاندارد آن از سایت دانشگاه محل تحصیل دانلود شود چراکه محتوای مطالب حتما باید در فرمی که از طرف دانشگاه تعیین شده است صورت پذیرد در غیر این صورت دچار اشکال شکلی خواهد بود.
هر پروپوزال با «بیان مساله» شروع می شود و در آن دانشجو باید بتواند موضوع را توجیه کرده و خلاءهای پژوهشی را تبیین نماید. در ادامه به «ضرورت و اهمیت تحقیق» پرداخته می شود که کیفیت این نوشتار هم در تصویب سریع پروپوزال نقش بسزائی دارد. سایر بخشهای مهم پروپوزال شامل پیشینه تحقیق، سوالات و فرضیات، اهداف تحقیق، جنبه های نوآوری، فهرست منابع و … است.  در پژوهشگاه حقوق خصوصی به این نکته مهم بسیار توجه میشود که از منابع غنی و معتبر در نگارش پروپوزال استفاده شود و در هر بخش، ذکر مرجع و منبع اصلی از قلم نیافتد.

هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی تعیین می گردد به عوامل متعددی بستگی دارد  و ممکن است هزینه نوشتن پروپوزال برای یک موضوع خاص متفاوت با موضوع دیگری باشد بهتر است جهت آگاهی از هزینه ها، با کارشناسان «پژوهشگاه حقوق خصوصی» تماس بگیرید. لازم است این اطمینان را به شما بدهیم که لطفا محققین دلسوز و منصف، برای نگارش پروپوزال؛ مناسب ترین قیمت تعیین می شود و این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی پروپوزال می باشد بنابراین انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده این پژوهشگاه می باشد.

اصلاح پروپوزال کارشناسی ارشد

پروپوزال حقوق خصوصی نیز ممکن است مانند هر طرح پژوهشی دیگری، با نظرات اصلاحی استاد راهنما مواجه شود. اگر مسئولیت نگارش پروپوزال دانشجو از ابتدا با «پژوهشگاه حقوق خصوصی» بوده است، انجام تمام اصلاحات مد نظر استاد راهنما کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای ندارد لیکن اگر پروپوزال توسط خود دانشجو یا در موسسه ای دیگر انجام و اکنون بابت اصلاح آن به این پژوهشگاه مراجعه شده است، طبیعتا این خدمات مشمول هزینه خواهد بود.
فارغ از مساله هزینه اصلاح پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، باید توجه داشته باشید که در این مرحله جلب نظر استاد راهنما بسیار مهم است زیرا زمانی که شما پروپوزال را از ابتدا آغاز می کنید، شاید دستتان در شیوه نگارش مفاهیم باز باشد و قدرت مانور بیشتری داشته باشید ولی در جایی که استاد راهنما اظهار نظر کرده است، شما حتما می بایستی مطابق با نظرات استاد راهنما پیش بروید.

آیا در نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوص دچار مشکل هستید؟!

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

اگر در انجام پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوصی مشکل دارید و نگران از دست رفتن فرصت و زمان هستید، دیگر نگران نباشید چراکه شما در وبگاه پژوهشگاه حقوق خصوصی هستید و خروج از وضعیتهای بحرانی فقط با اعتماد به تیمی متخصص، برنامه ریزی دقیق و تجربه امکان پذیر است پس هم اکنون با ما تماس بگیرید.

انجام پروپوزال فوری

در مواقعی که زمان از دست رفته است و با ضیق وقت مواجه هستیم همیشه این چالش مطرح بوده است که کیفیت کار تحت تاثیر فرصت کم قرار نگرفته و با افت کیفیت مواجه نباشیم. همانطور که می دانید انجام پروپوزال حقوق خصوصی مستلزم صرف وقت، حوصله و مطالعه کافی است و ارائه یک کار با کیفیت در فرصتی محدود فقط از عهده یک مجموعه ای با تجربه و ممتاز برمیآید موسسه ای که چالشها و حساسیتهای این کار را به خوبی می شناسد و بدون فرصت سوزی قادر به ارائه یک کار قابل اطمینان و بی نقص است.
برای دانشجویانی که به هر دلیلی زمان را از دست داده اند و برای نوشتن پروپوزال فرصت کمی دراختیار دارند، راهکارهای ویژه ای داریم. پیشنهاد ما نوشتن پروپوزال بصورت تضمینی فقط در ۲ روز و با قیمتی منصفانه است.

همانندجویی پروپوزال حقوق خصوصی

یکی از چالشهایی که همواره متوجه پژوهشهای علمی از جمله پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است، مساله همانندی و درصد تشابه با کارهای سایرین است که در بسیاری مواقع میتواند معضلاتی را به همراه داشته باشد. همانطور که می دانید در سالهای اخیر، استفاده از سامانه همانندجویی و تعیین درصد تشابه پروپوزالها یکی از اقدامات رایج و ضروری جهت طی شدن مراحل تصویب پروپوزال است. همانندجو یکی از سامانه های ایرانداک است که دانشجویان بعد از نگارش و تکمیل پروپوزال موظف هستند فایل کامل آنرا در این سامانه بارگزاری کرده و میزان تشابه پروپوزالشان را با کارهای دیگر تعیین کنند. در اغلب دانشگاههای کشور تا 30درصد تشابه مورد پذیرش است ولی بیشتر از آن مورد قبول گروه واقع نمی شود و دانشجو موظف خواهد بود تا محتوای پروپوزال را بازبینی نماید. در صورتی که از ابتدا کار اصولی نوشته نشود، تایید گرفتن پروپوزال از سامانه همانندجویی بسیار طاقت فرسا خواهد بود. بنابراین به دانشجویان عزیز توصیه می شود از کپی برداری بی رویه از منابع و مقالات اجتناب کنند و این محدودیتها را مد نظر داشته باشند.
لازم به ذکر است که در پژوهشگاه حقوق خصوصی، مساله همانندجویی از ابتدا مورد توجه است و با رعایت اصول قانونی نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد؛ به ندرت با  میزان تشابه بیشتر از حد استاندارد مواجه می شویم.

سفارش نوشتن پروپوزال حقوق خصوصی

دانشجویانی که در مرحله نگارش پروپوزال هستند می توانند از خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی بهره مند شوند. در این مرکز برای دانشجویانی که موضوع پایان نامه را انتخاب کرده اند؛ یک محقق با تجربه تعیین می گردد تا مسئولیت کار را برعهده گرفته و مراحل پروپوزال را با نهایت دقت و کیفیت به انجام رسانده و فایل کامل آنرا در بازه زمانی معقول ارائه کند برای سفارش انجام پروپوزال حقوق خصوصی می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل یا از طریق واتس آپ به کارشناسان شیفت پیام دهید و یا بصورت  تلفنی با همکاران ما صحبت کنید.
همچنین دانشجویانی که هنوز موضوعی را برای پایان نامه خود انتخاب نکرده اند نیز می توانند از پیشنهادات و ایده های محققین این مجموعه بهره مند شوند.

هرگز نگران انجام به موقع پایان نامه یا رساله حقوق خصوصی نباشید

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

پس شاد باشید؛ نه بخاطر این که همین اکنون همه چیز خوب است! بلکه بخاطر اینکه ما در پژوهشگاه حقوق خصوصی میتوانیم بخش خوب هر چیز را ببینیم و از فرصتهای باقیمانده به نفع شما استفاده کنیم.

انجمن دانش آموختگان دانشگاه تهران

نوشتن پروپوزال برای سایر گرایشهای حقوق

دانشجویان عزیزی که در شاخه ای غیر از حقوق خصوصی تحصیل می کنند می توانند برای نوشتن پروپوزال خود به موسسه دانش داران مراجعه کنند. این مجموعه تنها مرکز رسمی و مورد تایید جهت انجام پروپوزال حقوق در گرایشهای مختلف است. جهت آشنایی با خدمات این مجموعه میتوانید به وبگاه رسمی این موسسه مراجعه کنید.

سوابق پژوهشگاه حقوق خصوصی و نظرات کاربران

پژوهشگاه حقوق خصوصی بیش از ده سال است  که بصورت شبانه روزی در خدمت دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی بوده است. این مجموعه در زمینه مشاوره، نقد، داوری، راهنمایی و آموزش پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دلسوزانه در کنار عزیزان بوده و خدمات پشتیبانی این مجموعه تا جلسه دفاع دانشجویان بدون وقفه ارائه شده است. در ادامه می توانید برخی از نظرات کاربران این مجموعه مطالعه کنید.

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه