انجام سمینار حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پژوهشهای حقوق خصوصی در کشور

نگارش تخصصی و فوری سمینار حقوق خصوصی

با تضمین تایید اساتید محترم بدلیل استفاده از منابع غنی و معتبر

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

مشاوره انجام سمینار حقوق خصوصی

انجام سمینار حقوق خصوصی

همانطور که می دانید، سمینار حقوق خصوصی در واقع از نظر کمیت و کیفیت علمی تقریبا معادل دو فصل اول پایان نامه است. در انجام سمینار ابتدا به جمع آوری مطالب، مبانی نظری و پیشینه داخلی و خارجی می پردازیم که این مطالب می تواند پایه شکل گیری پایان نامه به حساب آید. حتی اگر نوشتن سمینار حقوق خصوصی هیچ ارتباطی با پایان نامه دانشجو نداشته باشد، بازهم از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که اخذ نمره حداکثری در آن مستلزم ارائه یک کار قوی و علمی است. پس برای انجام سمینار ارشد حقوق خصوصی باید حساسیت زیادی به خرج دهیم و حتی المقدور از منابع غنی و معتبر استفاده شود.

ماهیت و هدف از نوشتن سمینار

سمینار حقوق خصوصی یک درس ۲ واحدی است که دانشجویان این رشته در مقطع کارشناسی ارشد باید یک یا دو ترم پیش از آغاز پایان نامه آنرا با موفقیت سپری کرده باشند. هدف از انجام سمینار حقوق خصوصی آشنایی دانشجویان کارشناسی ارشد با اصول اولیه و روش انجام پایان نامه حقوق خصوصی، نحوه تحقیق و تفحص پیرامون موضوعات مختلف، استفاده از منابع غنی حقوقی و ارائه کتبی یک پژوهش نسبتا کامل است. در بسیاری از دانشکده های حقوق کشور برای درس سمینار حقوق خصوصی نیز دانشجو ابتدا یک استاد راهنما انتخاب می‌کند. سپس با توافق و تایید استاد راهنما یک موضوع جهت انجام سمینار انتخاب و در پایان ترم توسط دانشجو ارائه می شود. دانشجویان عزیزی که در انجام این درس دچار مشکل هستند می توانند از خدمات «پژوهشگاه حقوق خصوصی» در این زمینه بهره مند شوند.

مراحل نگارش سمینار در «پژوهشگاه حقوق خصوصی»

در «پژوهشگاه حقوق خصوصی» تمام مراحل انجام سمینار با نهایت دقت و کیفیت به انجام می رسد. برای انجام سمینار حقوق خصوصی مانند تمام طرحهای پژوهشی و دانشگاهی ابتدا باید یک موضوع مناسب و ارزشمند انتخاب شود. موضوع انتخابی باید جدید و دارای ارزش پژوهشی باشد و خلاءهای پژوهشی آن تعیین شود  یعنی بتوان آنرا توسعه داد. در صورتی که کار سمینار با دقت و با کیفیت انجام شود، می توانید با توافق استاد ، موضوع انجام سمینار را  برای پایان نامه نیز استفاده کنید. در غیر اینصورت باید برای انجام پایان نامه تان، موضوع دیگری انتخاب نماید.
همانطور که در بالا توضیح داده شد، بعد از انتخاب موضوع وارد بحث ماهوی سمینار می شوید. در این مرحله باید مطالعات دقیق و جامعی توسط محقق انجام می شود و از اهم مطالب یادداشت برداری صورت می گیرد در نهایت تمام مطالبی و تحقیقاتی که پیرامون موضوع انجام شده است بصورت جامع و منسجم درآمده و در فرمت سمینار ارائه می گردد.

هزینه انجام سمینار حقوق خصوصی

هزینه انجام سمینار حقوق خصوصی به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آن موضوع و دسترسی به منابع آن است. عنوان سمینار تاثیر مستقیمی بر هزینه دارد اما تعرفه خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی بدلیل آنکه کاملا تخصصی فعالیت دارد و تمام انرژی مجموعه در یک رشته خاص متمرکز شده است، کاملا منصفانه و منطقی است.
دانشجویان عزیز میتوانند جهت کسب آگاهی بیشتر در زمینه هزینه انجام سمینار حقوق خصوصی با کارشناسان مجموعه تماس بگیرند یا فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایند.

اصلاح سمینار

اصلاح سمینار حقوق خصوصی یکی از خدمات این پژوهشگاه است. در بسیاری از مواقع مشاهده می شود دانشجویان عزیز خودشان شخصا نسبت به نگارش سمینار اقدام می کنند ولی بدلیل مطالعات اندک یا نداشتن تجربه، موفقیت چندانی حاصل نمی شود و خروجی کار مورد پسند استاد واقع نمی شود. در چنین مواقعی میتوانید جهت اصلاح، تقویت یا تکمیل سمینار خودتان از خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی بهره مند شوید. دراین مرکز ابتدا سمینار شما به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرد و در مرحله بعدی تمام اصلاحات لازم اعمال می شود. هزینه این کار بستگی به میزان اصلاحات و سطح کیفیت کار دارد بدیهی است انجام نظرات اصلاحی استاد راهنما بر روی سمیناری که  از ابتدا در این مجموعه نوشته شده است، رایگان و بدون هزینه است.

آیا فرصت کافی برای نوشتن سمینارتان را ندارید؟!

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

نگارش سمینار حقوق خصوصی مستلزم صرف وقت کافی جهت مطالعه، یادداشت برداری، ترجمه، بازبینی و تدوین مطالبی روان و علمی پیرامون موضوع منتخب است. اگر فرصت این کار را ندارید می توانید از خدمات مشاوره پژوهشگاه حقوق خصوصی بهره مند شوید.

نگارش فوری و سرعت عمل در انجام سمینار حقوق خصوصی

در مواقعی که دانشجو فرصت زیادی برای انجام سمینار حقوق خصوصی ندارد، می تواند این امر مهم را به محققین ممتاز پژوهشگاه حقوق خصوصی محول نماید. این مجموعه بدلیل برخورداری از ظرفیتهای بالای پژوهشی میتواند زمان را به نفع شما مدیریت کرده و یک کار ارزشمند را در کمترین زمان ممکن ارائه کند. نگارش سمینار حقوق خصوصی در حالت عادی بیش از یک ماه زمان نیاز دارد لیکن با تجاربی که محققین «پژوهشگاه حقوق خصوصی» در اختیار دارند می توان در کوتاهترین زمان ممکن کار را به سرانجام رساند.

درصد تشابه و همانندجویی سمینار

درصد تشابه یا همانندجویی برخلاف آنکه در انجام پایان نامه حقوق خصوصی بسیار مهم است، در سمینار حقوق خصوصی کمتر مورد توجه قرار میگیرد اما این مساله نباید سبب آن شود که دانشجو از مساله همانندجویی غافل شود و اقدام به کپی برداری مطالب کند. کپی بی رویه مطالب یک امر نکوهیده ای است و باعث می شود به اعتبار و کیفیت پژوهش شما لطمه وارد شود بنابراین توصیه ما این است که چنانچه فرصت یا تجربه کافی برای نگارش یک سمینار با کیفیت حقوق خصوصی ندارید از تجربه محققین و مشاورین با تجربه استفاده کنید و هرگز اعتبار خودتان را با ارائه یک کار ضعیف یا کپی شده مخدوش نکنید. در این رابطه محققین پژوهشگاه حقوق خصوصی در کنار شما هستند.
برای کنترل میزان همانندی پروژه می توانید از سامانه همانندجویی ایرانداک استفاده کنید.

سفارش نوشتن سمینار حقوق خصوصی

دانشجویان عزیزی که به هر دلیلی فرصت انجام سمینار حقوق خصوصی را ندارند می توانند براحتی از طرق تعیین شده با کارشناسان پژوهشگاه حقوق خصوصی ارتباط بگیرند و بخش یا تمام پروژه خودشان را به این مجموعه محول نمایند. سالها تجربه محققین این مجموعه می تواند راهکارهای مناسبی را برای شما به همراه داشته باشد و شما را در ارائه یک کار فاخر و ارزشمند یاری کند.

هرگز نگران انجام به موقع پایان نامه یا رساله حقوق خصوصی نباشید

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

پس شاد باشید؛ نه بخاطر این که همین اکنون همه چیز خوب است! بلکه بخاطر اینکه ما در پژوهشگاه حقوق خصوصی میتوانیم بخش خوب هر چیز را ببینیم و از فرصتهای باقیمانده به نفع شما استفاده کنیم.

انجمن دانش آموختگان دانشگاه تهران

آشنایی با فرمت استاندارد سمینار حقوق خصوصی

در حالت کلی؛ سمینار حقوق خصوصی شامل موارد ذیل می باشد. دانشجویان عزیز می توانند سمینار خودشان را در قالب فایل word یا pdf ارائه کنند یا در حالت حرفه ای تر از آن پاورپوینت تهیه کنند.

چکیده

فصل ۱ سمینار
الف: مقدمه فصل ۱
ب: معرفی موضوع (شامل تشریح و بیان مساله)
ج: اهداف و کاربرد موضوع (شامل ضرورت و اهمیت موضوع و …)
د: تشریح مسائل و بیان مشکلات مربوط به موضوع انتخابی

فصل ۲
الف: مقدمه فصل ۲ سمینار حقوق خصوصی
ب: راه کارهای ارائه شده همراه با ارجاعات صورت گرفته (پیشینه تحقیق و مرور ادبیات)

فصل ۳
الف: مقدمه فصل ۳
ب: بررسی، مطالعه، مقایسه روشها و نتیجه گیری کلی

معرفی مجتمع دانش داران

دانشجویان عزیزی که در سایر گرایشهای رشته حقوق مشغول به تحصیل هستند می توانند جهت انجام سمینار حقوق (گرایشهایی غیر از حقوق خصوصی) از خدمات مجتمع دانش داران استفاده نمایند. این مجموعه تنها مرکز رسمی ارائه خدمات پژوهشی به دانشجویان رشته حقوق است. جهت آشنایی با ظرفیتهای مجتمع دانش داران می توانید اینجا کلیک کنید.

سوابق پژوهشگاه حقوق خصوصی و نظرات کاربران

پژوهشگاه حقوق خصوصی بیش از ده سال است  که بصورت شبانه روزی در خدمت دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی بوده است. این مجموعه در زمینه مشاوره، نقد، داوری، راهنمایی و آموزش پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دلسوزانه در کنار عزیزان بوده و خدمات پشتیبانی این مجموعه تا جلسه دفاع دانشجویان بدون وقفه ارائه شده است. در ادامه می توانید برخی از نظرات کاربران این مجموعه مطالعه کنید.

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه