انجام رساله دکتری حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پایان نامه حقوق خصوصی در کشور

ارائه خدمات تخصصی آموزش و پژوهش در رشته حقوق خصوصی

انجام کامل و دقیق رساله دکتری حقوق خصوصی

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست موضوع پایان نامه

انجام رساله دکتری حقوق خصوصی

پژوهشگاه حقوق خصوصی از سال 1391 در زمینه مشاوره انجام رساله دکتری حقوق خصوصی فعالیتی تخصصی دارد. هدف این موسسه ضمن ارتقاء علمی و کیفی رساله های دکتری، آموزش و آماده سازی دانشجویان را نیز برای یک دفاع بی نقص، در بر می گیرد. رساله های جدید این موسسه بر مبنای خلاءهای پژوهشی حقوق خصوصی و با موضوعاتی بسیار نوین و کاربردی تدوین می شود. افتخار می کنیم که این موسسه به عنوان اولین مرکز تخصصی مشاوره ، آموزش و انجام پروژه های تحقیقاتی حقوق خصوصی در سطح کشور شناخته می شود و موفق به ارائه خدمات تخصصی به طیف وسیعی از دانشجویان این رشته گردیده است.

اهمیت و حساسیت رساله دکتری حقوق خصوصی

موفقیت در انجام رساله دکتری حقوق خصوصی فقط با یک تفکر تحول گرا و تجربه محور میسر است، از آنجایی که رساله دکتری حقوق خصوصی بالاترین طرح پژوهشی در دانشگاههای کشور است بنابراین دانشجویان این مقطع بایستی با ارائه یک کار قوی و کاملا علمی؛ شایستگی خودشان را برای کسب مدرک دکترا ثابت کنند.
برای دفاع موفقیت آمیز از رساله دکتری، دانشجویان باید از چالشهای پیش رویشان کاملا مطلع بوده و آمادگی لازم برای رویارویی با این چالشها را داشته باشند. یکی از اقدامات شایسته جهت  کسب آمادگی نگارش رساله دکتری و دفاع موفقیت آمیز از آن، ارتقاء دامنه مطالعات پیرامون موضوع انتخابی است. دانشجویان عزیز می توانند مقالات متعددی را که مرتبط با موضوع انتخابیشان است را از وبسایتهای معتبری همچون scholar.google.com  و … دانلود و مطالعه کنند.
چنانچه فرصت کافی برای نوشتن رساله را ندارید بهتر است پیش از دیر شدن و از دست رفتن فرصتها؛ به مشاورین مجرب و دلسوز مراجعه کنید. با همین هدف؛ مشاورین پژوهشگاه حقوق خصوصی بهترین راهکارها را به شما معرفی کرده و تا جلسه دفاع پشتیبان شما خواهند بود.

تضمین کیفیت رساله

کلیه خدمات پایان نامه نویسی در پژوهشگاه حقوق خصوصی با  تضمین «کسب رضایت کامل ارائه» میگردد. این مرکز از ابتدا با اهدافی بزرگ پا به عرصه وجود نهاد و بسیاری خرسندیم که از همان ابتدای فعالیت با رویکردی آموزشی و پژوهشی توانسته ایم تا به امروز در این مسیر پر فراز و فرود ثابت قدم باقی بمانیم. هدف ما در انجام رساله دکتری حقوق خصوصی، رساندن دانشجو به موفقیتی فراتر از مرزهای دانشگاهی است بطوریکه با استخراج مقاله از رساله و همچنین تبدیل رساله به کتاب، چهره ای علمی و رزومه ای در خور توجه برای دانشجو مهیا کنیم.

تضمین استرداد وجه در صورت عدم رضایت...

تضمین موسسه به استرداد وجه (در صورت نارضایتی) باعث شده است یک دلگرمی قابل اتکاء برای دانشجویان بوجود آید و موسسه را در کنار خود و همیار و همراه خود بدانند. وقتی خدماتمان را ضمانت می‌کنیم، با تمام وجود غرور و افتخاری غیر قابل توصیف احساس می کنیم چراکه احساس میکنیم بهترین خدمات را به دانشجویان عزیز ارائه میدهیم.

قیمت رساله دکتری حقوق خصوصی و نحوه پرداخت

پژوهشگاه حقوق خصوصی  در حوزه رساله دکتری، ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات پژوهشی و آموزشی است. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین اساتید و محققین، به دانشجویان طرف قرارداد خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم که نمونه اش در هیچ موسسه دیگری قابل ارائه نیست این خدمات شامل یک موضوع بی نظیر، نگارش یک پروپوزال جامع و بی نقص و همچنین تدوین یک رساله کاملا علمی و در خور تحسین است که این خدمات با استخراج مقاله و تبدیل کتاب (در صورت تمایل دانشجو) خاتمه می یابد
هزینه انجام رساله دکتری حقوق خصوصی بستگی به نیاز و خواسته شما عزیزان دارد اگر انجام یک رساله منحصر به فرد حقوق خصوصی مد نظر شما باشد، ما حمایتتان می کنیم تا تمامی اهداف پژوهشی شما محقق شود و نگران هزینه نباشید.
در این موسسه؛ هزینه نوشتن رساله دکتری حقوق خصوصی بصورت اقساطی و همزمان با پیشرفت مراحل مختلف کار دریافت می گردد ممکن است 8 الی 10 قسط برای پرداخت وجه در نظر گرفته شود.

مراحل انجام رساله دکتری حقوق خصوصی

همانطور که می دانیم با سفارش انجام رساله دکتری حقوق خصوصی  تعهدات این مرکز در قبال دانشجویان عزیز شروع می شود و مانند تمام طرحهای پژوهشی دیگر؛ پروژه با انتخاب موضوع شروع میگردد. عنوان یا موضوع رساله دکتری حقوق خصوصی بایستی حائز شرایط خاص علمی و پژوهشی باشد و نمی توان سرسری از آن گذر کرد. می توانید برخی از این معیارها را در مطلبی که با هدف آشنایی بیشتر شما عزیزان نوشته شده است، اینجا مطالعه کنید.
بعد ازپیشنهاد چند موضوع مناسب و جدید میتوانید با استاد راهنما مشورت کرده و یک موضوع را نهایی کنید سپس تکراری نبودن آن از سامانه ایرانداک بگیرید. موضوعاتی که پژوهشگاه حقوق خصوصی برای دانشجویان عزیز تهیه میشود قطعا غیر تکراری است لیکن استعلام ایرانداک امری ضروری است که باید انجام شود در مرحله بعدی نسبت به نگارش پروپوزال اقدام خواهد شد. پروپوزال دکتری حقوق خصوصی نیز تفاوتهای زیادی با انجام پروپوزال کارشناسی ارشد دارد چرا که در مقطع دکتری شما بایستی اهدافی را تعیین کنید که در مقطع ارشد کاملا متفاوت است.

پس از تصویب پروپوزال، باید آماده شوید تا به پژوهش اصلی یا همان انجام فصلهای رساله ورود کنید. در رساله دکترا حقوق خصوصی، کار باید کاملا دقیق و با تمام جزئیات انجام شود بنابراین برای جلوگیری از دوباره کاری یا آزمون و خطا؛ بهتر است ابتدا سرفصلهای رساله را در قالب یک پلان مدون، آماده کرده و به تایید استاد راهنما برسانید. پلان پایان نامه حقوق خصوصی میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد و مسیر پژوهش را تعیین کند.

حدود وظایف پژوهشگاه در قبال انجام رساله دکتری حقوق خصوصی

وظایف پژوهشگاه حقوق خصوصی در قبال دانشجویان دکتری فقط به نگارش پروپوزال یا فصلهای رساله محدود نمیشود بلکه ما با آموزش، پشتیبانی کامل و به اشتراک گذاشتن تجربه های خود، تا جلسه دفاع و حتی بعد از آن در کنار شما عزیزان هستیم. این مجموعه با بهره گیری از ممتازترین محققین کشور، علاوه بر نگارش و تدوین یک رساله علمی و کامل؛ می کوشد با ارائه آموزش های تخصصی و ضروری موجب سربلندی دانشجویان عزیز گردد. ما رهانیدن شما از هرگونه استرس و همراهی شما جهت موفقیت در کسب بالاترین نمره دفاع را در محدوده وظایف خود می دانیم.

اصلاح رساله دکتری

در طول سالها فعالیت در زمینه انجام رساله دکتری حقوق خصوصی بارها با دانشجویان عزیزی مواجه شده ایم که خودشان شخصا نسبت به نگارش رساله خود اقدام کرده اند اما بدلیل کم تجربگی یا صرف نکردن زمان کافی برای این کار مهم؛ با انبوهی از نکات اصلاحی از طرف استاد راهنما مواجه شده اند بطوریکه تأمین نظرات استاد راهنما را خارج از توان یا دانش خود می بینند. پژوهشگاه حقوق خصوصی ضمن تحسین جسارت این دانشجویان که به تنهایی به چالش رساله شان وارد شده اند، راهکارهایی را جهت برون رفت از وضعیت موجود پیشنهاد میکند. این مرکز با استفاده از دانش فنی، تجربه و مهارت محققین خود وظیفه اصلاح رساله حقوق خصوصی را برعهده گرفته و نسخه ای جدید از آن ارائه می کند که بدون شک مورد تایید اساتید محترم واقع خواهد شد.
ما تخصص و تجربه را درهم آمیختیم تا بتوانیم خدماتی کاملا علمی، پشتیبانی تمام وقت و آموزشی بی مانند را برای کاربران خود فراهم کنیم

بهترین موسسه برای انجام رساله دکتری

یکی از افتخارات پژوهشگاه حقوق خصوصی این است که طی چهارسال متوالی عنوان بهترین موسسه انجام رساله دکتری حقوق خصوصی به این مجموعه تعلق گرفته است. محققین ما از بدو تاسیس موسسه هر ساله درصدد ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده اند تا اینکه این زحمات  شبانه روزی به ثمر نشست و از سال 1397 از نظر کارشناسان، دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی و اساتید دانشگاهی، این موسسه در رتبه یک این خدمات قرار گرفت.
این موفقیت مرهون اعتماد بدون قید و شرط دانشجویان عزیز سنوات گذشته است و خرسندیم از اینکه دستاورد آن به دانشجویان سال جاری و سالهای آتی نیز تسری پیدا می کند.

دانشکده حقوق دانشگاه تهران

نظرات کاربران

یکی از عواملی که در مسیر موفقیت برای پژوهشگاه حقوق خصوصی ایجاد انگیزه و دلگرمی کرده است نظرات ارزشمند شما عزیزان بوده است و از اینکه صادقانه و با حسن نیت ما را از نظرات خودتان بهره مند کرده اید تشکر می کنیم. با هم برخی از نظرات دانشجویانی که از خدمات انجام رساله دکتری حقوق خصوصی استفاده کرده اند را مشاهده می کنیم.

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه