انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پایان نامه حقوق خصوصی در کشور

ارائه کلیه خدمات آموزشی و پژوهشی رشته حقوق خصوصی

انتخاب جدیدترین موضوعات پایان نامه حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی

معمولا نخستین مشکلی که دانشجویان حقوق خصوصی هنگام انجام پایان نامه شان با آن مواجه می­ شوند، انتخاب یک عنوان مناسب و علمی است. موضوع پایان نامه حقوق خصوصی باید کاملا جدید و خلاقانه باشد و بتواند بخشی از خلاءهای پژوهشی این رشته را پوشش دهد. دانشجویان عزیز هرگز نباید درباره موضوعی که پیش­­تر درباره آن ، پایان نامه های فراوانی کار شده را انتخاب کنند چرا که این مساله باعث می شود اعتبار علمی پایان نامه شما زیر سوال برود. اگر در انتخاب عنوان  پایان نامه حقوق خصوصی دچار مشکل و تردید هستید؛ می توانید هم اکنون این امر مهم را به محققین پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کنید.

اهمیت موضوع پایان نامه

بدون تردید یکی از اصلی ترین و مهم ترین ارکان نگارش پایان نامه حقوق خصوصی، انتخاب یک عنوان و موضوع مناسب است. با مشخص شدن عنوان پایان نامه حقوق خصوصی، مسلما پژوهش شما جهت خواهد گرفت و درواقع عنوان یا موضوع پژوهش، مسیر و طرح نهایی یک تحقیق را مشخص می کند. انتخاب موضوع برای پایان نامه حقوق خصوصی باید بر اساس یک چارچوب معین انجام گیرد تا بتواند تضمین کننده یک پایان نامه مطلوب و با کیفیت باشد.

راهکارهای پژوهشگاه حقوق خصوصی در پیشنهاد موضوع پایان نامه حقوق خصوصی

در این مجموعه، انتخاب موضوع پایان­ نامه حقوق خصوصی را هرگز به مطالعه  نشریات و مقالات مختلف محدود نمی شود بلکه محققین پژوهشگاه حقوق خصوصی برای انتخاب یک موضوع خوب؛  پا را فراتر گذاشته  و به شناسایی و مطالعه دقیق پایگاه ­ها و مقالات دانشگاه­ های معتبر قطبهای حقوق خصوی جهان می پردازیم چراکه منابع کار شده در این مقالات و پژوهشها می­ توانند ایده های نابی را برای محقق به ارمغان بیاورد.
محققین پژوهشگاه حقوق برای انتخاب موضوع وقت زیادی صرف می کنند  و اعتقاد داریم  بهترین موضوعات پایان نامه حقوق خصوصی معمولا آن­ هایی هستند که بتوانند مشکلی از مشکلات موجود در این رشته را برطرف کنند یا به پیکره علمی حقوق خصوصی چیزی اضافه کنند. بنابراین بسیار مهم است که موضوعی را انتخاب کنید که کاربردی بوده و ارزش پژوهشی بالایی داشته باشد، بررسی این مسائل تا حدود زیادی تکراری نبودن عنوان پایان نامه حقوق خصوصی را تضمین می کند.

نحوه اخذ تایید موضوع پایان نامه از استاد راهنما

اغلب اساتید رشته حقوق خصوصی در تایید عنوان پایان نامه بسیار وسواس به خرج می دهند و به سادگی نسبت به تایید یک موضوع رضایت نمی دهند علی الخصوص که رشته حقوق خصوصی ذاتا جزو رشته هایی است که دامنه انتخاب موضوع در آن بسیار محدود است و دستیابی به یک موضوع کاملا جدید و نوین کار دشواری به نظر می رسد.
یکی از راهکارهایی که می تواند به دانشجویان عزیز کمک کند تا از سخت گیریهای اساتید محترم در تایید موضوع، عبور کنند ثابت کردن هدفمند بودن عنوان پایان نامه انتخابی است. در واقع دانشجو اگر بتواند استاد محترم راهنما را توجیه کند که از انتخاب این موضوع  برای پایان ­نامه  اش چه هدفی را دنبال می کند  و جستجوی چه دستاوردی است؛ قطعا اساتید با استقبال از موضوع به دانشجوی عزیز ما اجازه خواهند داد تا پژوهش خود را با نظر مثبت ایشان شروع کند. مطمئن باشید بی هدف بودن در هنگام انتخاب موضوع پایان­ نامه حقوق خصوصی موجب می­ شود استاد دید مثبتی نداشته باشد.
با ثبت سفارش می توانید از مشاورین با تجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی در این رابطه مشورت بگیرید.

در انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی به چه مواردی باید توجه داشت

علاوه بر اینکه باید بدانید چطور برای انتخاب موضوع پایان ­نامه حقوق خصوصی جستجو و تفحص کنید، معیارهای دیگری نیز در انتخاب عنوان پایان­ نامه وجود دارد که باید به آنها توجه ویژه ای داشت.
علاقه مندی دانشجو و داشتن زمینه مطالعاتی درپیشنهاد عنوان اهمیت دارد. در پژوهشگاه حقوق خصوصی، ترجیحا موضوعاتی به دانشجویان عزیز پیشنهاد می شود که درانتخاب آنها علاوه بر جدید و کاربردی بودن ، علاقه­ مندی دانشجوی عزیز نیزمد نظر قرار گرفته باشد. یکی از شرایط مهم انتخاب موضوع پایان­ نامه حقوق خصوصی، اولویتهای خود دانشجو است.
پژوهش پذیر بودن موضوع پایان نامه هم بسیار مهم است. همانطور که پیشتر توضیح داده شد، موضوع پایان ­نامه حقوق خصوی باید کاربردی باشد و بتواند به یک نیاز مهم کاربران این رشته پاسخ دهد. همچنین امکان استفاده از نتایج پایان نامه  در کوتاه­ مدت یا میان مدت میسر باشد.
فراهم بودن و در دسترس بودن منابع معتبر مورد نیاز پایان نامه نیز درانتخاب موضوع بسیار مهم است. شاید به این فکر کنید که آیا ممکن است برای موضوع خاصی منابع و مقالات معتبر و مدقنی وجود نداشته باشد؟  اما واقعیت این است که گاهی ممکن است دسترسی به منابع مورد نیاز برای انجام یک پایان نامه حقوق خصوصی به قدری دشوار باشد  که نتوان آنها را از طرق رایج بدست آورد. بنابراین درانتخاب موضوع از این نظر نیز باید توجه ویژه ای داشت.

آشنایی با برخی از موضوعات پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

بازخوانی اصول رقابت در تجارت اکترونیکی

چارچوب حقوقی شیوه های مدنی اعتراض در نظام های سیاسی دموکراتیک با تمرکز بر نافرمانی مدنی ، اعتصاب و اجتماعات مسالت آمیز

آثار مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بر قراردادهای اجاره

تلف حکمی در رویه قضایی ایران با تاکید بر انتقال به ثالث با حسن نیت

محدودیتهای قانونی بانکها در وصول خسارت قراردادی مازاد بر ضوابط قانونی

بررسی تطبیقی مسئولیت مدنی و قراردادی مهندس مشاور در حقوق ایران و انگلستان

بررسی اصل اعتبار گواهینامه ثبت اختراع و اعمال آن در نظام حقوقی ایران

بررسی فقهی و حقوقی داوري زنان

تجارت الکترونیکی در آینه قواعد حقوق رقابت

بررسی تطبیقی فرآیند مطالبه حقوق ممتاز و رهن دریایی در نظام حقوقی ایران

آیا در انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دچار مشکل هستید؟!

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

اگر در انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی دچار مشکل هستید و نظرات شما مورد تایید استاد راهنما قرار نمیگیرد، نگران نباشید… وقتی با پشتیبانی و پیشنهادات پژوهشگاه حقوق خصوصی؛ به استاد راهنما مراجعه کنید، تازه متوجه می شوید که کیفیت و تعهد یعنی چه…

کنترل تکراری نبودن عنوان پایان نامه

پس از اینکه نسبت به انتخاب موضوع پایان نامه اقدام کرده و نظر استاد راهنما را نیز در این رابطه جلب کردید، بایستی تکراری نبودن عنوان انتخابی را از سامانه ایرانداک استعلام بگیرید. سامانه پیشینه پژوهش ایرانداک تنها مرجع رسمی است که صلاحیت اظهار نظر در مورد تکراری بودن یا تکراری نبودن موضوعات را دارد. این سامانه زیر نظر وزارت علوم اداره می شود و پاسخ آن حجت را برای دانشجو و استاد راهنما تمام می کند.
برای استفاده از این سامانه کافیست با ورود به آدرس اینترنتی سایت ایرانداک نسبت به ثبت نام و تشکیل پروفایل اقدام نمایید و در گام بعدی موضوع خود را ثبت کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. پاسخ سامانه معمولا یک الی دو روز طول می کشد و در قالب یک نامه الکترونیکی به ایمیل شما ارسال می شود.

سفارش انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی مقطع ارشد از «پژوهشگاه حقوق خصوصی»

دانشجویان عزیزی که به هر دلیلی قادر به انتخاب یک موضوع علمی و مطلوب برای پایان نامه خودشان نیستند؛ می توانند به راحتی از خدمات محققین ممتاز پژوهشگاه حقوق خصوصی بهره مند شوند. سالها تجربه ما در مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی قطعا می تواند راهکارهای مناسبی را برای شما به ارمغان بیاورد.  همانطور که بسیار تاکید شده است؛ انتخاب موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورتی که در این زمینه تجربه ای ندارید بهتر است از مشورت مشاورین دلسوز بهره مند شوید.

معرفی مجتمع دانش داران

دانشجویان سایر گرایشهای حقوق خصوصی می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه به مجتمع دانش داران مراجعه نمایند. این مرکز تنها مجموعه تخصصی و مورد تایید است که می تواند پیشنهادات مطلوبی را در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه حقوق ارائه کند. برای ورود به سامانه دانش داران اینجا را کلیک کنید.

هرگز نگران انجام به موقع پایان نامه یا رساله تان نباشید

پژوهشگاه حقوق خصوصی پشتیبان شماست...

شما فقط همین حالا اقدام کنید؛ دوستان عزیزی که تکیه کلامشان «بعدا انجامش می دم» است هیچوقت از پایان نامه شان دفاع نمی کنند! «بعدا» شما همین امروز باشد…

امور دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی

انتخاب موضوع رساله دکتری حقوق خصوصی

رساله دکتری حقوق خصوصی یک طرح پژوهشی بسیار کامل و معتبر است که قابل قیاس با پروژه هایی که تاکنون انجام داده اید نیست. در رساله دکتری دانشجو بایستی پروژه ای را ارائه کند که کاملا تحلیلی بوده و مرزهای دانش را در حوزه ای که ورود کرده است ارتقاء دهد. به همین دلیل انتخاب موضوع رساله دکتری حقوق خصوصی حساسیت های ویژه ای دارد که به بخشی از این حساسیتها در مقاله ای که با این هدف تدوین شده پرداخته شده است. در صورت تمایل به صفحه «انتخاب موضوع رساله دکتری حقوق خصوصی» مراجعه کنید.

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه