اصلاح پایان نامه در پژوهشگاه حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پایان نامه حقوق خصوصی در کشور

اصلاح، تکمیل و ویرایش پایان نامه حقوق خصوصی با ضمانت کامل

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست موضوع پایان نامه

اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی

دانشجویان رشته حقوق خصوصی که اقدام به ارائه پایان نامه  کرده اند، گاهی با مشکلاتی مواجه می‌ شوند که مجبور هستند به اصلاح پایان نامه شان بپردازند. ما در این صفحه سعی می کنیم به طور مفصل در مورد این مساله صحبت کنیم.

اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی به چه معناست

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته حقوق خصوصی می ‌دانند که اصلاح پایان نامه کار بسیار حساسی است که شامل انواع ریزه کاری های تخصصی و علمی می شود. معمولاً اصلاحیه پایان نامه حقوق خصوصی احتیاج به دانش و علم فراوان در همه جوانب است. درست است که اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی یک عمل جدا از فرایند تولید و تدوین پایان نامه نویسی نمی باشد، ولی بخاطر تفاوت ها و ریزه کاری هایی که دارد احتیاج به دقت فراوان، حوصله زیاد و مهارت های علمی و نگارشی دارد. البته بیشتر محققان، استادان و دانشجویان بر این مسئله واقف هستند که وقتی صحبت از نوشتن پایان نامه می شود، هر کسی با یک محدوده دانش و تجربه ممکن است بتواند پایان نامه را تا حدی انجام دهد، ولی اصلاحیه دقیق و جز به جز پایان نامه مطابق با آنچه که خواسته اساتید راهنمااست، قطعا احتیاج به تجارب زیاد در این زمینه دارد.

ممکن است دانشجویانی که خودشان پایان نامه را انجام داده اند، نتوانند اصلاحیه آن را به طور دقیق و علمی به پایان برسانند برای این دانشجویان عزیز یک پیشنهاد کاملاً موثر می تواند این باشد که از تجربه محققینی که از سطح بالاتر علمی برخوردار هستند استفاده کنند. پژوهشگاه حقوق خصوصی تنها موسسه فعال در کشور می باشد که به صورت تخصصی در رشته حقوق خصوصی فعالیت دارد و می توانید در این مساله؛ خدمات سرنوشت سازی را به شما ارائه نماید.  این موسسه تمام پایان نامه هایی که توسط دانشجویان عزیز تدوین شده لیکن مورد تایید استاد راهنما واقع نشده است را پذیرفته و با اعمال نظرات اصلاحی اساتید محترم، نسخه ای کاملا معتبر و دقیق ارائه می نماید.

اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی

چرا یک پایان نامه نیاز به اصلاح پیدا می کند

باید توجه داشته باشید که اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی همیشه هم به خاطر نقص پایان نامه نیست. بلکه موارد دیگر نیز باعث می‌ شود تا پس از انجام پایان نامه حقوق خصوصی بانظرات اصلاحی متعددی مواجه می شوید. با توجه به شرایط و قوانین هر دانشگاه و علایق شخصی استاد راهنما ممکن است طبق نظر استاد راهنما پایان نامه یک دانشجو احتیاج به اصلاح و بازبینی داشته باشد.  بنابراین همانطور که اشاره شد درخواست اصلاح پایان نامه توسط استاد راهنمای شما نشانگر ضعف پایان نامه نیست، بلکه عقیده این استاد راهنما با استاد راهنما های دیگر متفاوت می باشد. وقتی شما پایان نامه ی خود را تدوین و ارائه می‌ دهید باید به گونه‌ ای باشد که بتوانید نظر استاد راهنمای خود را در آن جلب کنید. گاهی اتفاق می افتد نظرات و پیشنهادات اصلاحی استاد راهنما بسیار فراتر و تخصصی تر از سطح علم و دانش دانشجو می باشد، از این رو باعث خستگی و استیصال دانشجویان می شود. در عوض گاهی هم اتفاق می‌افتد که اصلاح پایان نامه بابت غلط های املایی و علائم نگارشی بوده و احتیاج به اصلاح محتوا از نظر علمی و دانشی ندارد.

در این قسمت ما می خواهیم چند پیشنهاد ویژه برای شما ارائه دهیم:
اول اینکه اگر مشکل پایان نامه شما به خاطر محتوا باشد، حتی اگر محتوای تهیه شده کاملا اصولی و درست تدوین شده باشد لیکن نظر و عقاید استاد راهنمای شما ملاک است ومجبور هستید متن و محتوای پایان نامه خود را طبق نظرات اصلاحی استاد راهنما تغییر دهید.
دوم اینکه اگر در چهارچوب و یا نحوه نگارش و ظاهر پایان نامه اتفاقی بیافتد، خیلی راحت به سایت دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کرده و شیوه نامه نگارش پایان نامه در این دانشگاه را دانلود کنید، بر اساس ظاهر آن پایان نامه خود را اصلاح کرده و به پایان برسانید. در بعضی مواقع نیز ممکن است پایان نامه بعد از بررسی در سامانه همانندجو، به لحاظ شباهت بیش از حد به کارهای دیگر نیاز به اصلاح پیدا کنند.
اگر شما وقت و زمان کافی برای تغییر محتوا و یا اصلاح ظاهر پایان نامه خود ندارید، می توانید به کارکنان مجرب پژوهشگاه حقوق خصوصی اعتماد کرده مسئولیت اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی را به ما بسپارید.

برای اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی چه اقداماتی انجام می شود؟

در اصلاحات پایان نامه که توسط اساتید راهنما و یا داوران مطرح شده است، شما به عنوان یک دانشجو وظیفه دارید تا تمامی این موارد مطروحه را در تدوین پایان نامه تان اثر بدهید. قدم اول برای آغاز اصلاح پایان نامه این است که بتوانید هدف استاد راهنما را به خوبی درک کرده و دقیقا بفهمید به دنبال چیست. این مساله در فرایند انجام رساله دکتری حقوق خصوصی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است و برای این هدف حتماً با استاد راهنمای خود مشورت و صحبت حضوری داشته باشید تا بتوانید منظور او را از ایجاد این اصلاحیه به طور کامل درک کنید.
در مرحله بعدی، شما بعنوان یک دانشجو وظیفه دارید، کل موارد اصلاحی را که استاد راهنما بیان کرده است جز به جز به اجرا برسانید، تا بتوانید نظر استاد مربوطه را تامین کنید. البته هر فصل از پایان نامه اشکالات و ایرادات خاص خود را دارد قبلا نیز اشاره کردیم برای رفع این اشکالات مربوط به هر فصل باید هدف استاد راهنمای خود را درک کنید. گاهی اتفاق می ‌افتد تمام پایان نامه شما ایراد محتوا و نگارشی دارد، ولی گاهی تنها یک فصل از پایان نامه شما باید اصلاح شود، دانشجویانی که این توانایی و قدرت را برای اصلاح پایان نامه خود ندارند می توانند به راحتی به صورت حضوری و غیر حضوری به پژوهشگاه حقوق خصوصی مراجعه کنند.  محققین مجربی از دانشگاه های معتبر کشور در این موسسه همکاری دارند و تجربه طولانی در زمینه تدوین و اصلاح پایان نامه دارند بنابراین مطمئن باشید این اساتید در تمام مراحل اصلاحیه در کنار شما بوده و سعی می کند اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی شما را به نحو احسن انجام دهند.

حدود وظایف در قبال سفارش اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی چیست؟

پژوهشگاه حقوق خصوصی به عنوان یک موسسه معتبر و شناخته شده در زمینه ارائه و تدوین پایان نامه حدود و چارچوب وظایف خود را به طور کامل مشخص کرده است. این موسسه با توجه به اصطلاحات مطرح شده که توسط استاد راهنما ارائه شده است، سعی می کند تا پایان نامه اصلاحی را بصورت کاملا دقیق و مطابق با نظرات استاد محترم راهنما و در مدت زمان مشخص به دست دانشجو برساند.  البته تمامی اقدامات این موسسه به صورت تضمینی است، یعنی در صورت بروز مشکل بعد از تحویل پایان نامه به دانشجو، پشتیبانی بصورت رایگان خواهد بود و اصلاحات بعدی مشمول هزینه نخواهد شد.

هزینه اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی

کاملا طبیعی است که هزینه اصلاح پایان نامه به میزان اصلاحات مورد نیاز پایان نامه و ضعف پایان نامه بستگی دارد. گاهی اصلاح پایان نامه تنها به تغییر یک فصل منجر می شود و در مواردی  با یک کامنت ساده استاد راهنما، شما مجبور هستید محتوای کل پنج فصل پایان نامه را تغییر دهید. معمولا هزینه اصلاح پایان نامه بعد از مشخص شدن نظر استاد راهنما تعیین می شود. ابتدا کل پایان نامه توسط محققان خوانده شده، اصلاحیه و کامنت استاد راهنما نیز مورد بررسی قرار می ‌گیرد. سپس مشخص می‌ شود که پایان نامه چقدر اصلاحیه لازم دارد. بر اساس آن قیمت و هزینه اصلاح پایان نامه مشخص می شود.

اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه

همیشه اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی به خاطر نظر و سلیقه‌ فردی استاد راهنما انجام نمی شود. دانشجو پایان نامه خود را به اتمام رسانده توسط استاد راهنما تایید شده در مرحله آخر باید از آن دفاع کند. ممکن است برخی از اصلاحات؛ در جلسه دفاع و به خاطر ضعف در پایان نامه یا ضعف در نحوه دفاع دانشجو بروز کند، همچنین به خاطر نظرات شخصی، هیئت داوران اصلاحاتی را برای پایان نامه در نظر می گیرند. متاسفانه اگه این اصطلاحات مهم و اساسی باشد، دانشجو مجبور است بار دیگر اصلاحات لازم بر روی پایان نامه انجام داده و به دفاع بپردازد. بنابراین یک قانون ثابت شده بر میزان اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی بعد از دفاعیه وجود ندارد و بستگی زیادی به نوع دفاع دانشجو از پایان نامه دارد.

اصلاح پایان نامه حقوق خصوصی

نظرات  کاربران درباره پژوهشگاه حقوق خصوصی

پژوهشگاه حقوق خصوصی از نظرات کاربران و  دانشجویانی که این موسسه را به عنوان مرجع خدمات پایان نامه خود انتخاب کرده اند، نهایت استفاده را می کند. نظرات کاربرانی که از خدمات  این مرکز استفاده کرده اند، بعنوان یک سرمایه گرانبها محسوب می شود. چون این موسسه از تمامی نظرات در بهبود روند کار خود استفاده کرده  و از آن برای ارتقاء سطح کیفی کار خود به کاربران و دانشجویان بهره می برد..

با سلام
من هفت سال پیش به شما مراجعه کرده بودم و از خدماتتون خیلی راضی بودم. امروز بطور اتفاقی با سایت شما مواجه شدم و خیلی خوشحال شدم که هنوز پرقدرت ادامه می دین. براتون آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم بعضی از موسسات غیر تخصصی از شما الگو بگیرند. ارادتمند
راستی کار من رو دکتر موسوی برعهده داشتن و چقدر محقق دلسوزی بودن

اسماعیل تقوادار, دانشگاه فردوسی

بهترین پشتیبانی بهترین خدمات، تخصصی ترین مشاوره و … ممنونم از اینکه همیشه بهترین پشتیبانی رو دارید من خودم چندین نفر از دوستانم رو به شما معرفی کردم ممنونم به خاطر اینکه بهترین هستید

سمانه توکلی راد, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم از آقای دکتر راثی برای انجام کارم نهایت تشکر رو کنم. خداروشکر تونستم دفاع کنم فقط سوالی که داشتم این بود که چطور می تونم برای مقاله اقدام کنم و آیا برای من ضروری هست یا خیر؟

الناز میثاقی, دانشگاه اصفهان

با سلام ودرود بدون اغراق پژوهشگاه حقوق خصوصی با مدیریت بسیار کارامد سیسنم و کادر حرفه ای و با اخلاق و متعهدی که دارد ، مصداق انچه همه خوبان دارند  هست، اینجانب سه سال پیش مشتری پژوهشگاه حقوق خصوصی بودم ، فقط میتونم تشکر کنم از مدیریت کارامد و همچنین کادر فنی و حرفه ای و با اخلاق و متعهد و خداقوت بگم علی الخصوص به محققی که کار من رو برعهده داشتن متاسفانه الان اسمشون خاطرم نیست

کامل شاهی, دانشگاه آزاد تبریز

تعریف شما رو زیاد از همکلاسیهام شنیده بودم ولی انتظار داشتم در مورد هزینه ها انعطاف بیشتری داشته باشید چون به هرحال از دانشگاه ما چند نفر از همکلاسی ها به شما مراجعه کردن و من انتظار تخفیف بیشتری داشتم. بهرحال ممنون مهم کیفیت کارم بود

رضا پایدار, دانشگاه آزاد بروجرد

خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو شروع کنید. ممنون از همکاری شما

فاطمه میرکوهی, دانشگاه علامه

مدت زمان زیادی نیست که کارم رو به پژوهشگاه حقوق خصوصی محول کردم از ویژگی های خوب اون میشه به پشتیبانی سریع و قیمت مناسب اشاره کرد. به همه دانشجویان حقوق خصوصی پیشنهاد می کنم از این موسسه استفاده کنند.

صدیقه بازوند, دانشگاه ازنا

به نظرم قیمتتون نسبت به موسسات  دیگه کمتر نیست و این یک ضعف توی رقابت به حساب میاد اما پشتیبانی عالی و پیگیر… ممنون خداقوت

بهرام درخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پژوهشگاه حقوق خصوصی همیشه عالی بوده و هست…

مهران تازه کار, دانشگاه زنجان

باسلام خدمت پرسنل باتجربه پژوهشگاه حقوق خصوصی جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر کنیم . البته من برای کار خواهرم مزاحم شما شده بودم

معصومه صادقی, دانشگاه آزاد تهران

با سلام، من از مووسسه دیگه ای که کارم رو ناقص انجام داده بود مراجعه کردم و واقعا کیفیت پشتیبانی و همکاری تیم، من رو شگفت زده کرد من دهها مشکل و سوال به این تیم رسیدم و کامل حمایت شدم ای کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم

یونس اسدی, دانشگاه آزاد ارومیه

کاش می شد قیمت خدمات رو طوری تعیین کنید که برای همه قابل استفاده می بود. لطفا فکری به حال دانشجویانی که مشکل مالی دارند بکنید چرا باید خدمات خوب فقط در اختیار یک عده خاص باشه

بتول باغدار, دانشگاه شاهرود

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه

به نظر من آنچه تواسنته پژوهشگاه حقوق خصوصی را به عنوان یک شرکت پیشرو معرفی نماید اولا این هست که فقط بصورت تخصصی در شاخه ای که دانش و تجربه ش رو دارند، کار می کنند و دوما تیم پشتیبانی حرفه ای و پاسخگویی سریع و هدفمند این مجموعه است. براتون آرزوی موفقیت دارم

یاسمن چراغی, دانشگاه تهران

سلام و احترام من در طول تحصیلم از موسسات زیادی استفاده کردم اما خدمات و پشتیبانی های شما به نظرم در ایران حرف اول میزنه فقط یک جمله میتونم بگم بهترین شرکت پژوهشی هستین

پگاه بهنودی, دانشگاه آزاد اسلامشهر

یک نقطه ضعف داره موسسه تون اونم اینکه رشته های دیگه رو قبول نمی کنین. مثلا حقوق جزا و جرم شناسی تشابهات زیادی با حوزه تخصصی شما داره ولی نمی دونم چرا ورود نمی کنید.

یاشار اسلامی, دانشگاه آزاد تبریز

من از سال اول دانشگاهم دارم از آموزش ها و سایر خدمات پژوهشگاه حقوق خصوصی استفاده میکنم و الان سال چهارمم واااقعااا عالیه هم خدمات بصورت کاملا کاربری و مفید هست و هم تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و هم اینکه قیمت هاشون کاملا بصرفه هستش

زینب خیرخواه, دانشگاه آزاد تهران مرکز

ایکاش شعبات موسسه رو در شهرهای بزرگ توسعه می دادین و فقط محدود به تهران نبود. برای دانشجویان شهرستانی دسترسی به خدمات ممتاز واقعا چالشی شده

کیوان حسنخانی, دانشگاه ارومیه

سلام , پژوهشگاه حقوق خصوصی رو اگر بخوام در چند کلمه توصیف کنم فوق العاده , عالی , درجه یک

اکرم میرزایی, دانشگاه آزاد تهران شمال

واقعا بهترین شرکت در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصیص هستید و پشتیبانی بسیار قوی وعالی صمیمانه از شما و همکارانتون تشکر میکنم فقط خواهش می کنم قیمتها رو با نوسان قیمت دلار بالا نبرید 🙂

حامد حسنی اصل, دانشگاه آزاد تهران

خواستم اطلاع بدم که باموفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم با تشکر از پشتیبانی خوب شما

کامران کشاورز, دانشگاه یاسوج

میشه بفرمایید هزینه مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی امسال چقدر هست؟ همکلاسی من پارسال به شما مراجعه کرده بود و من میخوام اگر قیمتتون همون باشه کارم رو به شما محول کنم

تهمینه رازقی, دانشگاه علامه

با اینکه پایان نامه ام کمی کندتر از حد انتظارم پیش رفت اما انصافا کیفیت کارتون خوب بود و فکر نمی کردم بتونم به این سادگی استادم رو راضی کنم. ممنون از شما

جواد محمدی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

چرا همه موسسات خوب فقط در تهران واقع شدن پس ما باید به کجا مراجعه کنیم؟

فاطمه خدابنده لو, دانشگاه گیلان

نده متاسفانه قبلا به یک موسسه دیگه مراجعه کرده بودم که هم هزینه ها نسبت به پژوهشگاه حقوق خصوصی بالا بود هم پشتیبانی ضعیف داشت. در آخر پس از دو ماه گفتند که بدلیل مشکل منابع و سخت بودن موضوع نمی تونن کارم رو ادامه بدن. جالب اینجاست که در طی این دو ماه هم چندین بار اقدام به پیگیری کردم که نتیجه نداشت. در انتخاب موسسه خیلی دقت کنید. پژوهشگاه حقوق خصوصی درجه یک تشکر از عوامل

کریم پیربداغی, دانشگاه آزاد تهران

تعریف شما رو از همکاران شنیدم خواستم بپرسم شما در زمینه آزمون وکالت هم خدماتی ارائه می کنید؟

یاسر تنهادوست, دانشگاه شهید بهشتی

سلام من یک فاکتور پرداخت نشده داشتم که الان در مهلت مقرر پرداخت کردم فیش واریزی را چگونه برای شما بفرستم

محمد سلیمان دوست, دانشگاه آمل

پشتیبانی عالی و خدمات متنوع و با قیمت مناسب. من از جاهای مختلفی قیمت گرفتم ولی در نهایت متوجه شدم پژوهشگاه حقوق خصوصی از همه بهتره

سینا پاک نهاد, دانشگاه آزاد رشت

ببخشید شما فقط حقوق خصوصی کار می کنین؟

زینب میراسماعیلی, دانشگاه گرگان

سلام ، من خودم محقق هستم و برای بسیاری از دانشجوهام از پژوهشگاه حقوق خصوصی موضوع می گیرم و بخشی از کار مازادم رو به این مرکز محول می کنم. به جرات میتونم بگم یکی از بهترین ها هستند. پاسخگویی سریعشون و راهنمایی های کامل در هر تماس واقعا فوق العادس

عادل تقوی نژاد, دانشگاه آزاد اهواز

تیم پشتیبانی شما فوق العاده قوی و بی نظیر هستش! سرعت پاسخگویی تون هم که بدون رقیب 🙂 واقعا ازتون ممنونم ! با شما آدم استرس نداره

میترا سنگ فروش, دانشگاه علامه