استخراج مقاله از پایان نامه حقوق خصوصی


پژوهشگاه حقوق خصوصی

تماس فوری با کارشناسان شیفت
09101502239
09103434482
پاسخگویی تمام وقت

تنها مرکز تخصصی پایان نامه حقوق خصوصی در کشور

استخراج و چاپ مقاله برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مزایای متعددی ایجاد می کند؛ این وظیفه مهم را به محققین با تجربه محول کنید

صفرتاصد استخراج مقاله از رساله با محققین پژوهشگاه حقوق خصوصی

پاسخ تمام سوالات و دغدغه های شما در این سامانه وجود دارد همچنین در صورت تمایل میتوانید با تکمیل فرم مقابل از کارشناسان مجموعه بخواهید تا با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست استخراج مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه حقوق خصوصی

بسیاری از دانشجویانی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) در حال تحصیل هستند بدلیل مزایا و امتیازاتی که چاپ مقاله برایشان به دنبال دارد علاقه مند هستند که از پایان نامه یا رساله شان اقدام به استخراج و چاپ مقاله نمایند. برخی از دانشجویان نیز بدلایل مختلف مایل هستند بر روی موضوعات مستقل و متفاوت با پایان نامه شان اقدام به نگارش مقاله؛ پذیرش و چاپ نمایند. استخراج مقاله از پایان نامه یا رساله دکتری؛ توجیه اقتصادی مناسبی برای دانشجویان دارد چراکه اصل پژوهش قبلا در قالب پایان نامه انجام شده است . برای دانشجویان مقطع دکتری؛ چاپ مقاله دیگر یک امر اختیاری نیست بلکه یکی از پیش شرطهای دفاع از رساله به حساب می آید.

مقاله حقوق خصوصی چیست

مقاله حقوق خصوصی یک نوشتار علمی و کاملا تخصصی است که بر اساس تحقیقات گسترده و هدفمند پیرامون یک موضوع خاص نوشته میشود و دارای تحلیلهای تخصصی و یافته هایی علمی است. معمولا به یک نوشتار زمانی مقاله اتلاق می شود که توسط اعضاء داوری یک نشریه معتبر داوری و مورد پذیرش واقع شده باشد اعتبار مقالات حقوق خصوصی به نوآوری و سطح علمی آن است و هرچقدر از این حیث در رده بالاتری قرار بگیرد؛ قابلیت پذیرش در مجلات معتبرتری را خواهد داشت.
سابقه نوشتن و چاپ مقالات بر هر فردی می تواند معرف سطح علمی و تخصصی او را باشد به همین دلیل است که چهره های علمی و آکادمیک مشتاق هستند در حوزه های تخصصی خودشان اقدام به نگارش و چاپ مقاله کنند.
یک مقاله علمی بایستی از یک اصول و استانداردهایی تبعیت کند بنابراین برای نوشتن  یک مقاله اصولی، علمی و کامل، بایستی این اصول و استانداردها را بشناسید.
نشریات معتبری که در سطح بین المللی مقالات را  داوری و منتشر میکنند می تواند الگوی مناسبی برای آغاز کار باشد بعنوان مثال نشریات science direct یکی از نشریات  معتبر است

چرا از پایان نامه مقاله استخراج می شود

همانطور که می دانیم رساله دکتری یک پژوهش علمی کاملا مبسوط است که شامل یک تحقیق جامع و کامل پیرامون موضوعی منتخب است. پایان نامه های حقوق خصوصی که در دانشگاه ارائه و دفاع می شوند از برخی جهات مشابه مقاله هستند اما تفاوتهایی نیز دارند که بیشتر در رابطه با حجم مطالب و بسط مفاهیم است. اگر تمام پایان نامه های حقوق خصوصی که در دانشگاه ارائه می شوند دارای کیفیت مطلوب و علمی باشد؛ قطعا قابلیت استخراج مقاله را نیز دارند و  واضح است که اعتبار و کیفیت این مقالات تابعی از کیفیت و سطح علمی پایان نامه خواهد بود.
استخراج مقاله از رساله دکتری و چاپ آن در مجلات معتبر، پیش نیاز برای دفاع از رساله است و در واقع دانشجویی که قادر به چاپ مقاله نباشد قطعا فرصت و اجازه لازم برای دفاع از رساله را نخواهد داشت. برای آشنایی بیشتر می توانید به سامانه نشر مجلات علمی دانشگاه تهران مراجعه کنید.

هزینه استخراج مقاله از رساله

هزینه استخراج مقاله از رسالهَ حقوق خصوصی، به عوامل متعددی بستگی دارد اما صرف نظر از اینکه رساله دانشجو دارای چه سطحی از کیفیت است هزینه چنین پروژه ای معمولا بین 1 تا 2 میلیون تومن تعیین می گردد. در پژوهشگاه حقوق خصوصی محققینی که این وظیفه را برعهده میگیرند کاملا مسلط به کار بوده و تجارب مفید و ارزشمندی در خصوص مقاله نویسی داشته به اصول مقاله نویسی آگاه هستند.
در پژوهشگاه حقوق خصوصی؛ در خلال استخراج مقاله از رساله حقوق خصوصی؛ چنانچه نقاط ضعفی نیز مشاهده شود مورد بررسی و اصلاح قرار می گیرد تا  مقاله مزبور از کیفیت بهتری برخوردار شود و روند پذیرش و چاپ آن تسهیل گردد.

حدود وظایف پژوهشگاه حقوق خصوصی در قبال استخراج مقاله از رساله حقوق خصوصی

مسئولیت ما در قبال سفارش استخراج مقاله از رساله شامل صفر تا صد کار می شود و تا حصول نتیجه مطلوب از دانشجو پشتیبانی می کنیم این کار با مطالعه کامل رساله آغاز می شود و با یادداشت برداری و استخراج اهم مطالب ادامه می یابد سپس جهت تدوین یک مقاله استاندارد و اصولی اقدام می شود. پس از اتود اولیه؛ نسخه اولیه مقاله به کرات مورد مطالعه و موشکافی قرار می گیرد تا مرحله به مرحله بهبود یافته و آمادگی چاپ آن فراهم شود. توجه داشته باشید چنانچه یک مقاله از ابتدا توسط پژوهشگاه حقوق خصوصی تدوین شده باشد؛ با افتخار می توانیم مسئولیت آن را تا پذیرش در نشریات، قبول کنیم.

حساسیت های استخراج مقاله از رساله

پژوهشگاه حقوق خصوصی با تمام ظرفیت در خدمت شماست...

مسئولیت ما در قبال دانشجویان عزیز حقوق خصوصی محدودیتی ندارد. با اولین تماس خود را موظف به ارائه بهترین راهکارها می دانیم و تا حصول نتیجه در کنار شما عزیزان هستیم.

نحوه پذیرش و چاپ مقاله

در باب چاپ و نشر مقالات باید  به این نکته توجه داشته باشیم که فقط مقالاتی قابلیت پذیرش و چاپ در نشریات معتبر را دارند که از یک کیفیت علمی استاندارد و مطلوبی برخوردار باشند و توانسته باشند مرزهای دانش را در یک حوزه خاص، توسعه دهند. از طرف مجلات معتبر در زمینه کیفیت استاندارد مورد تایید، هیچگونه مماشاتی با متقاضیان صورت نمی پذیرد بنابراین حساسیت چاپ مقالات شاید از حساسیت پایان نامه نیز فراتر رود.
دانشجویان عزیز رشته حقوق خصوصی می توانند پس از اتمام مراحل تدوین و ویرایش مقاله؛ نسخه ای از آنرا برای مجلاتی که در حوزه تخصصی موضوع مقاله هستند ارسال نموده و درخواست داوری آنرا داشته باشد. داوری مقالات با توجه به ترافیک کاری هر مجله ممکن است سریع یا بسیار زمان بر باشد همچنین در فرایند داوری ممکن است اصلاحاتی مطرح شود که باید عینا در مقاله اعمال گردد این پروسه حتی ممکن است چند بار تکرار شود پس صبور باشید و با نهایت دقت، موارد  اصلاحی را رعایت و رفع کنید تا در نهایت مقاله مورد پذیرش واقع شود. چنانچه مسئولیت نوشتن مقاله حقوق خصوصی به این مرکز محول شده باشد؛ اصلاحات  آن برعهده محققین مجموعه می باشد.

پژوهشگاه حقوق خصوصی

همانطور که می دانید پژوهشگاه حقوق خصوصی بیش از ده سال سابقه در زمینه انجام پایان نامه حقوق خصوصی  دارد و یکی از فعالیت های تخصصی این مرکز استخراج مقاله از پایان نامه میباشد که در بیش از یک دهه فعالیت؛ خدماتی ارزنده به دانشجویان ارائه شده و همچنان با تمام قوا در خدمت عزیزان هستیم. توجه داشته باشید اگر بخواهید مقاله ای ارزشمند و قابل دفاع ارائه کنید بایستی از ابتدا در انتخاب موضوع پایان نامه بسیار دقت کرده باشید چراکه موضوعاتی سطحی یا تکراری به هیچ عنوان امکان تهیه مقاله ای نوین را نخواهند داشت بنابراین اگر درمرحله انتخاب موضوع هستند حتما با مشاورین ما مشورت کنید.